Kür ve SPA Merkezi

Uğurlu Termal Tatil Köyü’nde vücudunuzu, zihninizi ve ruhunuzu yenilerken,
Gaziantep’in eşsiz doğasıyla şifa bulun.

Uğurlu SPA Merkezi

Şehir hayatının koşuşturmacasını arkanızda bırakacağınız bu sağlıklı kaçamakta, bölgede yetişen ve yerel aromalarla tüm gerginliğinizi atacak, seçkin Uğurlu-Spa uygulamaları ile klasik spa keyfi yaşayacak ve tamamen size özel hizmetimizle ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Vücuttaki ölü derilerin atılmasını sağlar, cildi pürüzsüzleştirir, dinlendirici ve ferahlatıcı etkisi nedeniyle kişiyi günün stresinden uzaklaştırır. Huzur ve sakinliğe kavuşmak istiyorsanız Uğurlu Termal Tatil Köyü’ne bekliyoruz.

Uğurlu – Spa’yı ziyaret edin ve kendinizi tamamen bu deneyimlere bırakarak ruhunuzu şımartın.

İdeal sağlık için titizlikle hazırlanmış bir yolculuğa çıkın ve uzman terapistlerimizin antik dönemlerden günümüze ulaşmış Asya ve Batıya özgü güzellik bakımları ve terapilerle sizi şımartmasına izin verin.

Kür Merkezi

Doğrudan jeotermal kaynaktan beslenen çeşmesi ile içme kürü, saunaları, buhar odası ve medikal tuz odası ile de solunum yolu kürü imkanı sunmaktadır.

Mezoterapi, ozonterapi, ozon sauna, kolon hidroterapi ve kupa uygulamaları ile geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın fonksiyonel çözümleri hizmetinize sunulmaktadır.

Uğurlu Termal Tatil Köyü Dünya’da Kür anlamında Sağlık Turizmi’nde en çok tercih edilen Sağlık Oteli arasında yer almaktadır.

Uğurlu – Kür Merkezi bünyesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern dünyamızın ve tıbbın insanoğluna sağladığı imkanları sahip olduğu doğal güzelliklerle kaynaştırarak hizmet vermektedir.

10 yıldır her yıl 350- 800 romatizmalı hasta merkezimizde tedavi almaktadır. 2000 yıllarında düzenlediğimiz uluslararası katılımlı bilimsel kongrelerde de sonuçlarını sunduğumuz tedavi başarı oranımız % 90-95’dir.

Uğurlu Termal Tatil Köyü'nde Eşsiz bir tabiat Şifalı tedaviler Unutulmaz lezzetler Sizi Bekliyor...