Standart Oda

Dinlendirici bir tatil için harika seçim.

Çocuklu aileler veya bir grup arkadaş için dinlendirici bir tatil için harika seçim.

Tesisimizde bulunan standart odalarda TV, mini bar, klima, ısıtma sistemi, wc, banyo, ayna, çalışma masası, ücretsiz internet, istirahat koltuğu, sehpa, parke zemin bulunmaktadır.

Banyolarımızda küvet, saç kurutma makinesi, makyaj aynası, buklet malzemeleri bulunmaktadır.

Uğurlu – Spa’yı ziyaret edin ve kendinizi tamamen bu deneyimlere bırakarak ruhunuzu şımartın.

İdeal sağlık için titizlikle hazırlanmış bir yolculuğa çıkın ve uzman terapistlerimizin antik dönemlerden günümüze ulaşmış Asya ve Batıya özgü güzellik bakımları ve terapilerle sizi şımartmasına izin verin.

Kür Merkezi

Doğrudan jeotermal kaynaktan beslenen çeşmesi ile içme kürü, saunaları, buhar odası ve medikal tuz odası ile de solunum yolu kürü imkanı sunmaktadır.

Mezoterapi, ozonterapi, ozon sauna, kolon hidroterapi ve kupa uygulamaları ile geleneksel ve tamamlayıcı tıbbın fonksiyonel çözümleri hizmetinize sunulmaktadır.

Uğurlu Termal Tatil Köyü Dünya’da Kür anlamında Sağlık Turizmi’nde en çok tercih edilen Sağlık Oteli arasında yer almaktadır.

Uğurlu – Kür Merkezi bünyesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, modern dünyamızın ve tıbbın insanoğluna sağladığı imkanları sahip olduğu doğal güzelliklerle kaynaştırarak hizmet vermektedir.

10 yıldır her yıl 350- 800 romatizmalı hasta merkezimizde tedavi almaktadır. 2000 yıllarında düzenlediğimiz uluslararası katılımlı bilimsel kongrelerde de sonuçlarını sunduğumuz tedavi başarı oranımız % 90-95’dir.

Uğurlu Termal Tatil Köyü'nde Eşsiz bir tabiat Şifalı tedaviler Unutulmaz lezzetler Sizi Bekliyor...